Výrobky společnosti Dr Vet Group jsou výsledkem dlouhodobých profesionálních, experimentálních, chovatelských a výstavních prací. Velká část vývoje se uskutečnila ve spolupráci s Fakultou veterinárního lékařství, především s Ústavem výživy a botaniky. Měli jsme několik návrhů pro tento mladý ambiciózní tým, který se ukázal být konstruktivní, protože vytvořili vynikající produkty s pomocí svých znalostí a zkušeností získaných v rozsáhlé praxi. Výběr složek produktu ukazuje, že bylo zahrnuto velké množství metabolických procesů v organismu. Úroveň složek obsažených v produktech je založena na nejnovějším výzkumu a doporučeních vedoucích výzkumných center, což je předpoklad pro rychlé dosažení požadovaných výsledků. Vývoj byl prováděn v pravidelných krocích, a to: analýza obsahu a normalizace hodnot složek, kontrola a analýza výrobků, používání produktů na psech a kočkách ve vlastních chovatelských stanicích, stejně jako v chovatelských stanicích majitelů vybraných plemen koček a psů. Samotné vzorky byly použity na velkém počtu koček a psů na různých plemenách a jak na pohlavích, tak věkových kategoriích v závislosti na délce a kvalitě srsti.  V závislosti na zdravotním stavu mazlíčka majitelé hlásili zpět v různých obdobích pozitivní komentáře.

Výrobky jsou doplňky stravy a základní zdroj stravy pro domácí zvířata. Chovatelé používají různé druhy potravin (mokré, smíšené, suché), které často připravují potraviny samotné, a na základě toho je často potřeba těchto produktů. Stresující situace, změny životního prostředí a tvrdá práce jsou jen některé z vnějších faktorů, které dokazují, že tyto druhy výrobků jsou nezbytné. Pooperační traumata, jakož i období obnovy jsou situace, kdy tyto produkty mohou urychlit a zlepšit zotavení.

 
doporuceni1

 

Použili jsme výrobky MultiVet a DermaVet poprvé během Světové výstavy psů v Moskvě a používáme je nadále, pro jejich výborné výsledky. DermaVet předčil naše očekávání především v době línání a MultiVet používáme i nadále během výcviku našich loveckých psů, kdy se v lovecké sezóně výrazně zvyšují jejich metabolické potřeby a díky MultiVetu jsou naši psi ve skvělé kondici.
Zlatko Jojkić
Avaline Kennel FCI 4372

 

 

 

 

doporuceni1

 


Všichni víme, že hlavním faktorem pro dobře upravené dlouhosrsté psy je genetika, ale když jsem objevil přípravek DermaVet, zmizela veškerá starost o srsti na nadcházející výstavy. Přípravek DermaVet nepochybně zlepšuje a obnovuje kvalitu srsti. Podporuje samotný růst srsti u Samojedů během 30 – 40 dnů, a díky tomu dokončili šampionáty i v létě, kdy je nejvíce znát línání psů. Psi tento přípravek milují a jejich srst je silná a lesklá. Díky zinku, kterým je jedním ze složek, nejsou v zimních podmínkách žádné problémy se ztrátou pigmentace a všichni psi mají lesklé černé čumáky po celou dobu. Jsem rád za všechno.
Slađana Necić
Samoyed breeder AKLARO, Belgrade FCI 4764

 

 

 

doporuceni1Již dlouho používám přípravky Dr.Vet a mám velmi pozitivní názor na jejich vysokou kvalitu. Všimla jsem si, že jedno štěně kvůli zrychleného růstu a vývoji tělesné hmotnosti, mělo měkčí klouby. Začalo polehávat a mělo problémy s pohybem. Byla jsem nucena rychle reagovat. V této době se objevil na trhu výrobek MobilityVet a chtěla jsem jej vyzkoušet na tomto štěněti. Konkrétně vedle standartních složek Glukosaminu a Chondroitinu, je zde také vysoký podíl mořských vápenatých řas. Pozitivní účinky těchto řas jsem již znala a neměla jsem žádné pochybnosti o tom, vyzkoušet MobilityVet pro mé štěně. Po pár dnech jsem si všimla, že se štěně začalo pohybovat pevněji a klouby začaly být silnější a funkčnější. MobilityVet se stal nedílnou součástí v růstu štěňat a mladších psů a doporučuji jej majitelům středních a vekých plemen, jako podpora pro vývoj kloubů. Děkujeme Vám za všechno. Mohu potvrdit kvalitu celé produktové řady Dr.Vet Group.
RED MIST KENNEL-American Akita breeder
Mirjana Makevic

 

 

 

doporuceni1

doporuceni2

doporuceni3

  dermavet 

 

 

 

 

 

 

Tvorba stranek pro chovatele