Výrobky společnosti Dr Vet Group jsou výsledkem dlouhodobých profesionálních, experimentálních, chovatelských a výstavních prací. Velká část vývoje se uskutečnila ve spolupráci s Fakultou veterinárního lékařství, především s Ústavem výživy a botaniky. Měli jsme několik návrhů pro tento mladý ambiciózní tým, který se ukázal být konstruktivní, protože vytvořili vynikající produkty s pomocí svých znalostí a zkušeností získaných v rozsáhlé praxi. Výběr složek produktu ukazuje, že bylo zahrnuto velké množství metabolických procesů v organismu. Úroveň složek obsažených v produktech je založena na nejnovějším výzkumu a doporučeních vedoucích výzkumných center, což je předpoklad pro rychlé dosažení požadovaných výsledků. Vývoj byl prováděn v pravidelných krocích, a to: analýza obsahu a normalizace hodnot složek, kontrola a analýza výrobků, používání produktů na psech a kočkách ve vlastních chovatelských stanicích, stejně jako v chovatelských stanicích majitelů vybraných plemen koček a psů. Samotné vzorky byly použity na velkém počtu koček a psů na různých plemenách a jak na pohlavích, tak věkových kategoriích v závislosti na délce a kvalitě srsti.  V závislosti na zdravotním stavu mazlíčka majitelé hlásili zpět v různých obdobích pozitivní komentáře.

Výrobky jsou doplňky stravy a základní zdroj stravy pro domácí zvířata. Chovatelé používají různé druhy potravin (mokré, smíšené, suché), které často připravují potraviny samotné, a na základě toho je často potřeba těchto produktů. Stresující situace, změny životního prostředí a tvrdá práce jsou jen některé z vnějších faktorů, které dokazují, že tyto druhy výrobků jsou nezbytné. Pooperační traumata, jakož i období obnovy jsou situace, kdy tyto produkty mohou urychlit a zlepšit zotavení.

49010279 348147675998409 314423152601989120 n MultiVet: Vitamínky jsou luxusní. Nase dvouleté bordeře se po nich zkrásnila srst a přibrala skoro kilo. Byla samé žebro ač žrala skoro za dva, vsechno vyběhala. Prostě zkrásněla a popravdě je i taková veselejší a klidnější. Dáváme i 10 letému pejskovi, a taky je mnohem spokojenější. Dáváme místo dvou tabletek jen jednu a i tak to jde už po krátkém užívání poznat.
Kateřina Skibiňská, Border Collie Ollie and Riko

 

48429183 211577576461609 7796072387698491392 nTrošku jsem zapomněla napsat, jak jsme byli spokojeni s přípravkem DERMAVET, který jsme "vysoutěžili". Po měsíci užívání jsem opravdu zaznamenala výsledky, a to hlavně ve vláčnosti kůže (před tím jí měla  zhrublou se šupinkami), srst krásně dorostla a začala se opět lesknout. Myslím, že při jarním línání objednám a opět vyzkouším jeho účinky. Jen bych uvítala nižší cenu, protože pro větší psi (vyšší dávkování) je jedno balení málo. Jinak horní foto je před užíváním a dvě spodní po měsíci.
Dana Harazimová, Gampi Pei Kennel

 

MobilityVet: Recenzi na tento přípravek píši jako první, ale věřím, že zdraleka ne poslední ... Rozhodně jej dopporučuji všem, kdo mají svého pejska po úraze pohybového aparátu i těm, kteří se aktivně věnují nějakému sportu. Věhlas, který tento přípravek předcházel není vůbec "komerční bublinou". Obsahuje přesně ty složky, které jsou pro výživu šlach a kloubů velice důležité. Jeho cena je sice vyšší, avšak ve srovnání cenově ještě dražšími preparáty nejen obstojí, ale vysoce předčí ... Navíc jak jeho složení, tak i jeho "výsledky" jsem si nechal potvrdit významným veterinárním lékařem a i on sám byl velmi překvapen výsledkem. Proto doporučuji - jednoznačně 5 hvězdiček z 5-ti.
Ivo Novák, Czech Efebie Kennel

 

48912197 221540065419184 2435375095397482496 nUrčitě doporučuji Dr.Vet a jejich vitamíny i chovatelům. Naše fenky po porodu ztratily srst, ale používáním DermaVetu jsem je dala do kondice dříve, než obvykle. Srst je lesklejší, pevnější a holky jsou zase krásně nasrstěné. Změny šly vidět do měsíce, jinak vždy jim to trvalo 2-3 měsíce, než se jim srst opět zlepšila. Za mě určitě plný počet hvězdiček. Určitě vyzkouším i jiné produkty.
Dagmar Grussmannová, Elegant Rascal Kennel

 
doporuceni1

 

Použili jsme výrobky MultiVet a DermaVet poprvé během Světové výstavy psů v Moskvě a používáme je nadále, pro jejich výborné výsledky. DermaVet předčil naše očekávání především v době línání a MultiVet používáme i nadále během výcviku našich loveckých psů, kdy se v lovecké sezóně výrazně zvyšují jejich metabolické potřeby a díky MultiVetu jsou naši psi ve skvělé kondici.
Zlatko Jojkić
Avaline Kennel FCI 4372

 

 

 

 

doporuceni1

 


Všichni víme, že hlavním faktorem pro dobře upravené dlouhosrsté psy je genetika, ale když jsem objevil přípravek DermaVet, zmizela veškerá starost o srsti na nadcházející výstavy. Přípravek DermaVet nepochybně zlepšuje a obnovuje kvalitu srsti. Podporuje samotný růst srsti u Samojedů během 30 – 40 dnů, a díky tomu dokončili šampionáty i v létě, kdy je nejvíce znát línání psů. Psi tento přípravek milují a jejich srst je silná a lesklá. Díky zinku, kterým je jedním ze složek, nejsou v zimních podmínkách žádné problémy se ztrátou pigmentace a všichni psi mají lesklé černé čumáky po celou dobu. Jsem rád za všechno.
Slađana Necić
Samoyed breeder AKLARO, Belgrade FCI 4764

 

 

doporuceni1Již dlouho používám přípravky Dr.Vet a mám velmi pozitivní názor na jejich vysokou kvalitu. Všimla jsem si, že jedno štěně kvůli zrychleného růstu a vývoji tělesné hmotnosti, mělo měkčí klouby. Začalo polehávat a mělo problémy s pohybem. Byla jsem nucena rychle reagovat. V této době se objevil na trhu výrobek MobilityVet a chtěla jsem jej vyzkoušet na tomto štěněti. Konkrétně vedle standartních složek Glukosaminu a Chondroitinu, je zde také vysoký podíl mořských vápenatých řas. Pozitivní účinky těchto řas jsem již znala a neměla jsem žádné pochybnosti o tom, vyzkoušet MobilityVet pro mé štěně. Po pár dnech jsem si všimla, že se štěně začalo pohybovat pevněji a klouby začaly být silnější a funkčnější. MobilityVet se stal nedílnou součástí v růstu štěňat a mladších psů a doporučuji jej majitelům středních a vekých plemen, jako podpora pro vývoj kloubů. Děkujeme Vám za všechno. Mohu potvrdit kvalitu celé produktové řady Dr.Vet Group.
RED MIST KENNEL-American Akita breeder
Mirjana Makevic

 

 

 

doporuceni1

doporuceni2

doporuceni3

  dermavet 

 

 

 

 

 

 

Tvorba stranek pro chovatele